Výpočetní technika Počítačový bazar Servis jihlava Počítačový servis Použitý Hardware

IT PC servis opravy Easy Computer web

Stránka Easy Computer

NEJVĚTŠÍ VÝBĚR POUŽITÉ IT TECHNIKY NA JIHLAVSKU
Odběr novinek Kontaktujte nás
AKTUALITY:
ObrázekDell ukázal nový 8k monitor!
Společnost Dell prezentovala na výstavě nový 32 - palcový monitor s fantastickým 8k (7680 x 4320) rozlišením. Parametry jsou fantastické - 100% gamutu Adobe RGB a 98% DCI-P3, také hodnoty jasu i kontrastu jsou nebývale vysoké - 400 cd/m2 a 1300:1. Panel je typu IPS a obnovovací frekvence je 60 Hz. Připojení je možné přes rozhraní display-port. Cena zveřejněna nebyla, dá se ale předpokládat, že bude velmi vysoká.
ObrázekRyzen - procesor určený pro přetaktování!
Nové procesory AMD s architekturou ZEN, určené pro patici AM4 budou mít slušný potenciál k přetaktování. Procesor Ryzen, nazývaný také Summit Ridge bude na trhu od konce února t.r., s předpokládanou výchozí frekveencí 3,5GHz, bude osmijádrový - šestnáctivláknový a nebude mít uzamčený násobič. Takže v kombinaci s deskou s chipsetem B350, nebo X370 bude tento procesor jako dobrý základ pro taktování.
ObrázekMálo místa na flash disku? Je zde 2TB Kingston!
Takže, pokud vám již dochází místo na flash disku, nezoufejte. Do června tohoto roku uvede společnost Kingston na trh flash-disc s neuvěřitelnou kapacitou 2TB. Cena zatím oznámená nebyla, dá se předpokládat, že bude děsivá. Ostatně, aktuálně se ceny 128GB flash-disku pohybují kolem 1.200,- Kč, odhaduji, že cena flash-disku 2TB Kingston se bude pohybovat někde kolem 15.000,- Kč vč. DPH.
ObrázekYahoo! je minulostí!
Z takřka neotřesitelné pozice se společnost Yahoo! pomalu propadá do zapomnění. Po koupí ze strany společnosti Verizon se tento zchudlý gigant mění a spolu s ním se změní i jeho název, stane se firmou se jménem Altaba.
Obrázek8k - to už vyžaduje nějaký datový tok. HDMI 2.1 je zde!
Proč konsorcium schválilo standard jako HDMI 2.1, když změn je tolik, že by se dalo pojmenovat HDMI 3.0? Těžko říct. Nicméně, k nejvýznamnějším změnám patří především zvýšení datového toku z 18 na 48 Gbit/s. Podpora 8k při 60Hz je taktéž k dispozici při plné chromatičnosti, nově získává HDR a především FreeSync (zde nazývaná jako Game Mode VRR).
ObrázekSmartphone s HW klávesnicí? U BlackBerry to jde!
Buď, anebo je toto labutí píseň HW QWERTY klávesnic u smartphone. U firmy BlackBerry nezanevřeli na uživatele, kterým se lépe píše na klávesnici, než na displeji a připravili pro ně nový model s označením Mercury, který má HW QWERTY klávesnici. K tomu skvělý HW - full-HD 4,6" LCD, výkonný procesor, 3GB RAM a 32GB úložiště. Cena zatím stanovena nebyla.
ObrázekWindows 10 bude ideální pro hraní her?
Prozatím ve fázi beta - testování dostávají Windows 10 zajímavou funkci - herní režim. Při spuštění hry operační systém uvolní veškeré možné systémové prostředky pro hru. Tato funkce bude mít znatelný dopad na výkon především u slabších počítačů, kde je dobrý každý prostředek navíc. U "nabušených herních mašin" bude však vliv této nové funkce nejspíš velmi malý...
ObrázekVeselé Vánoce a šťastný nový rok 2017
Vážení zákazníci, obchodní partneři a přátelé. Děkujeme vám za vaši přízeň v uplynulém roce 2016. Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2017 a těšíme se na další spolupráci. Team Easy Computer - Zdeněk Navrkal, Jiří Nedbal a Martin Stružka.

Starší položky >>